Miyatour Head

Vize Başvurunuz için gereken belgeler

YurtDışı Turlar / Vizesiz Gidilen Ülkeler / Fas Turu( 799 EUR | 8078,1297 TL )

Açıklama

Her Cumartesi Hareketle 8 Gün
31.03.2012 / 28.04.2012

1.Gün: İstanbul > Casablanka:
Havalimanında karşılama ve otele transfer. Aksam yemeği ve geceleme otelde..
 
2.Gün: Pazar Casablanka > Rabat (99 km):
Kahvaltı sonrası, tarihi Casablanca sokaklarında yürüyüs, Büyük Pazar meydanı, Habous mahallesi, 5. Muhammed meydanı, Anfa, Hassan II camii avlusu.Öğlen yemeği için deniz kenarındaki balık restoranlarında serbest zaman. Baskent Rabat'a hareket ve Rabat gezisi Mechouar Kraliyet sarayı, Oudaya Kasbah, V. Muhammed türbesi, Hassan kulesi. Otele yerlesme ve Aksam yemeği..
 
3.Gün: Rabat > Meknes > Fez (198 km):
Kahvaltı sonrası Meknes’e hareket. Saraylar sehri olarak bilinen, 17. yy da kurulan Meknes'e varıs ve sehir gezisi. Bab Mansur ve Musevi mahallesi gezisi. Öğle yemeği için serbest zaman. İslam tarihinde önemli bir merkez olan Molla idris ve Volubilis antik Roma kentinden geçerek Fes'e varıs. Otele yerlesme ve Aksam yemeği.
 
4.Gün: Fes:
Kahvaltı sonrası Fas'ın Ruhevi baskenti Fes gezisi. Medina, Attarin ve Bu Ananya medreseleri, Eski sehir, Molla idris müzesi, Karouin camisi ve Neccarin çesmesi. Fes Çarsısında öğlen yemeği için serbest zaman. Öğleden sonra Fes Cidid gezisi. Konaklama ve aksam yemeği otelde. Arzu edenler, düzenlenen ısık ve ses gösterisine katılabilirler.
 
5.Gün: Fes > Beni Mellal > Marakeş (500 km):
Kahvaltı sonrası, Berberi sehri immouzer Kandar ve ahsap oymacılık merkezi olan Dağ koyu ifran gezileri. Öğle yemeği için serbest zaman. Marakese hareket.
 
6.Gün: Marakes:
Kahvaltı sonrası 12. yy sonunda Almoravid hanedanı tarafından kurulan Marakes gezisi. Saadi mezarları, Menara bahçesi ve abidesi, Bahia sarayı, Dar Si Said ve Koutobia müzesi. Öğlen yemeği için serbest zaman. Öğleden sonra Kapalı çarsı ve Cema el Fna gezisi. Konaklama otelde. Arzu edenler Geleneksel yemekli Fas gecesine katılabilir.
 
7.Gün: Marakes >Casablanka (238 km):
Kahvaltı sonrası Marakeste serbest zaman. Öğlen yemeği için serbest zaman. Öğleden sonra Casablanca’ya hareket. Konaklama ve aksam yemeği Casabalanca otelinizde.
 
8.Gün: Casablanka > İstanbul:
Kahvaltı sonrası havaalanına transfer ve İstanbul uçusu.
 
Programa dahil hizmetler:
Uçuşlar, Transferler, Kahvaltı ve akşam yemeği dahil konaklama, Programda belirtilen geziler, Alan vergileri, Seyahat sağlık sigortası, Café Tur Rehberlik hizmetleri.
 
Uçuşlar : Royal Air Maroc
İstanbul 15:10 > Casablanca 18:15
Casablanca 07:40 > İstanbul 14:00
 
Pasaport ve Vize :
TC vatandaşlarına vize uygulanmaz. En az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir.
Lütfen Dikkat:

Uçuş saatlerinde değişiklik olabilir. Uçuş tarihinizden 2 gün önce acentanızı arayarak kalkış saatinizi teyid ediniz. Kalkıştan en az 2 saat önce havalimanında olmak gerekmektedir. Otellere giriş saati 15:00, otelden çıkış saati 12:00’dir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçüktür. Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir. Hava durumuna bağlı olarak tular gerçekleşmeyebilir, bu durumda Miya Tour olabilecek en uygun alternatifi sunmakla yükümlüdür. Yeterli katılım sağlanamadığında turlar yapılamamaktadır.  

Popüler Yurtdışı Turlar
  Fas Turu
Her Cumartesi Hareketle 8 Gün
799 ,00 | 8078,1297 TL
EUR
  Maldivler Turu
Her Pazar Hareketle 7 Gün
1749 ,00 | 17682,9147 TL
EUR
Miya Tour Footer