Kanada Vizesi

Vize Tipi Meslek

Önemli Uyarılar

1- KIRMIZI  CHIP LI ( NORMAL ) YEŞİL ( HUSUSİ ) GRİ  (HİZMET ) VE DİPLOMATİK PASAPORTLARIN TAMAMINA VİZE UYGULANMAKTADIR.
 

2- PASAPORTUNUZUN VİZE BİTİM TARİHİNDEN İTİBAREN EN AZ 6 GEÇERLİLİK SÜRESİ OLMASI GEREKMEKTEDİR.
 

3- VİZE FORMUNUN TÜRKÇE İNGİLİZCE OLARAK EKSİKSİZ BİR ŞEKİLDE DOLDURULMASI VE PASAPORT SAHİBİ TARAFINDAN İMZALANMASI GEREKMEKTEDİR. FOTOĞRAF EBATI NORMAL VESİKALIK ARKA FON YÜZÜ BEYAZ OLMALIDIR.
 

4- KANADA VİZESİNDE FİRMAMIZ MİYA TOUR SİZLER ADINA BAŞVURU YAPMAYA YETKİLİDİR. VİZE FORMUNDA YER ALAN ADRES VE TELEFON BİLGİLERİNİN YANINDA TÜM BİLGİLERİN DOĞRU OLMASI ÇOK ÖNEMLİDİR. ÇÜNKÜ FİRMAMIZ BAŞVURUNUZU YAPTIKTAN SONRA EKSİK EVRAK VEYA PASAPORT TESLİMİNDE YOLCUNUN ADRESİNE DİREK UPS KARGO İLE KENDİSİ GÖNDERMEKTEDİR. AYRICA KANADA VİZESİ İÇİN YATACAK HARÇ ÜCRETİ GARANTİ BANKASINA KANADA DOLARI OLARAK YATIRILMAKTADIR.
 

5- KANADA BÜYÜKELÇİLİĞİ RANDEVU SİSTEMİYLE ÇALIŞMAMAKTADIR. HAFTA İÇİ HER GÜN SABAH 09.30 VE 12.00 ARASINDA BAŞVURU YAPILABİLMEKTEDİR.
 

6- KANADA BÜYÜKELÇİLİĞİ MİLLİ BAYRAMLAR VE ÖZEL GÜNLER HARİCİNDE HAFTA İÇİ SABAH 09.30 İLE 12.00 ARASI HER GÜN ÇALIŞMAKTADIR. VİZE İŞLEM SÜRESİNİN 12-15 GÜN ARASINDA SONUÇLANAĞINDAN DOLAYI, BAŞVURACAK ADAYLARIN EN AZ 30 GÜN ÖNCEDEN BAŞVURMALARI ÖNEMLE HATIRLATILIR.

*TÜM BAŞVURULAR SADECE ANKARA’DAN YAPILMAKTADIR. BU YÜZDEN DOLAYI BÖLGE AYRIMI YOKTUR.

*EXPRES VİZE UYGULAMASI BULUNMAMAKTADIR.

Ankara Büyükelçilik
Adres Cinnah Cad. No: 75 Çankaya / Ankara
Telefon (0312) 409 27 00
Fax (0312) 409 27 14
Web http://www.dfait-maeci.gc.ca/canadaeuropa/turkey/contakten.asp
Başvuru Bölgeleri
Ankara: Tüm bölgelerin vize başvuruları Ankara dan yapılmaktadır.